Árak

Pótóra                      (10 óra /   30 nap):           10.000 Ft

KRESZ Vizsgadíj:                                                4.600 Ft

Gyakorlati oktatás óradíja: 10.500   x 30 óra:     315.000 Ft

(alap óradíj-heti 1 alkalmat garantál)

12 500   x 30 óra:     375 000 Ft

(gyorsított óradíj- heti 2-3 alkalmat garantál)

15 000   x 30 óra:     450 000 Ft

(VIP óradíj , kapacitás függvényében elérhető, részletekért vegye fel velünk a kapcsolatot)

Forgalmi Vizsgadíj:                                           11.000 Ft

Elsősegélynyújtó tanfolyam :                                                   20.000 Ft

Az iskola vállalja, hogy az elméleti oktatás megkezdése után az elméleti óradíjában nem alkalmaz változást.

A gyakorlati oktatás óradíj változtatásának jogát fenntartja.

Az e-learning tanfolyam megrendelése után (mely szinte azonnal megrendelésre kerül) már nincs lehetőség a díj visszaigénylésére.

A regisztrációs link megküldése után a Tanulónak 3 hónap áll rendelkezésére, hogy elkezdje a tanfolyamot. Ennek elmulasztása esetén a  tanfolyam megkezdését a program nem engedi, a befizetett tanfolyamdíj visszaigénylésére nincs lehetőség!

Az e-learning tanfolyam megkezdésétől számított 9 hónapon belül a Tanulónak elméleti vizsgát kell tenni, és 12 hónapon belül sikeres KRESZ vizsgát kell tenni.  Az a Tanuló aki kifut a határidőből, kénytelen a tanfolyamot újra kezdeni.

Amennyiben a tanuló más képző szervnél kívánja folytatni a vizsgákra való felkészülést, úgy az áthelyezéshez szükséges Képzési Igazolást  3 munkanapon belül az Autósiskola irodájában átveheti. Az igénybe nem vett szolgáltatás díját a jelölt visszakapja, amennyiben azt írásban kéri. A visszafizetés 8 napon belül készpénzben történik. A tanuló adminisztrációs és ügyintézői költségekre 20.000 Ft megfizetésével tartozik az iskolának. (Vállalkozási Feltételek)

Turbo2001 Autósiskola Kft