Elméleti oktatás

Elméleti oktatás: online formában a tanuló saját számítástechnikai eszközén.

 

Az e-Titán online képzéstámogató programrendszer fő funkciója, hogy keretrendszerként biztosítsa az e-learning rendszerű elméleti tanfolyamra beíratott tanuló számára a tananyagok lejátszását, és nyilvántartsa a tanulással töltött időt és az előrehaladást. (A közlekedési hatóság az e-Titán rendszert, mint a gépjárművezető képzésben alkalmazható keretrendszert akkreditálta.)

Az autósiskola által megrendelt e-learning tanfolyam elvégzéséhez a tanuló regisztrációs levelet kap, melynek segítségével a rendszerbe belépve a tanulásra rendelkezésre álló idő alatt tetszőleges időbeosztással elvégezheti a képzést. A teljes körű hatósági képzést megvalósító tanfolyam elvégeztével a rendszer előállítja a hatályos rendelkezéseknek megfelelő, elektronikusan aláírt képzési igazolást, melyet elektronikus formában megküld a vizsgaközpontnak, valamint letölthetővé tesz a tanuló és iskolavezető számára.

 

„B” kategóriás vezetői engedély megszerzésére irányuló e-learning tananyag demóverziója 

 

About the author

Turbo2001 Autósiskola Kft